Kişinin kendi vücut ağırlığını yerçekimine karşı kullanarak yaptığı TRX Suspansiyon Trainer, tüm vücudunuzu çalıştıran ve sayıca fazla egzersize sahip olan mükemmel bir antrenmandır. Vücut pozisyonunuzu değiştirerek egzersizlerin şiddetini arttırıp azaltarak birçok varyasyonda hareketlerle hızlı ve etkili bir biçimde güçlenmenize, yağ yakmanıza ve kas oranınızı arttırmanıza yardımcı olur.

TRX Suspansiyon Trainer ile tüm vücudunuzu aktif bir biçimde kullanarak hızlı ve pratik bir biçimde fayda sağlarsınız. Antrenmanların geri dönüşümü hızlı olurken aynı zamanda oldukça eğlenirsiniz. Kısa aralıklarla uygulanan hareketler değişir. Böylece güç kullanmanıza yardımcı olur. Kısacası TRX Suspansiyon Trainer içinizdeki gücü olabilecek en eğlenceli şekilde ortaya çıkarır.

Ünlülerin ilk tercihlerinden biri olan TRX Suspansiyon Trainer’ın yurtdışında özellikle Amerika’da popüler olmasının sebebi, hiçbir alete ihtiyaç duymadan yalnızca vücut ağırlığını kullanarak yapılması ve hızlı sonuç alınmasıdır. Bu antrenmanlar boyunca kendinizi tekrar etmezsiniz ve vücudunuzun her bölgesini aktif bir biçimde çalıştırabilirsiniz.

Hem sporcular hemde spora yeni başlayanlar rahatlıkla tercih edebilirler. TRX Suspansiyon Trainer, vücudunuzun dengesini geliştirir, postürünüzün düzelmesine yardımcı olur ve vücut koordinasyonu sağlar. Genel dayanıklılığı arttırdığı için sakatlanmaların önünde iyi bir engeldir.

DERS DETAYLARI

SEVİYE
50%
KOLAY ORTA ZOR

45 Dakika

Spining Sınıfı

DERSE KATIL

Diğer Dersler