Gaza getiren müziklerin ve sıkı motivasyon cümlelerinin havada uçuştuğu motive edici, eğlenme garantili spor antrenmanlarının bütünüdür. Sık tekrar eşliğinde farklı ağırlıklar kullanılarak yapılan egzersizlerle hızlı ve etkili sonuçlar alırsınız. Antrenman süresi boyunca tüm kaslarınıza temas ettiğiniz, kaslarınızın bütününü çalıştırabildiğiniz, gücü kaslarınızda hissettiğiniz ve dersler boyunca güçlendiğiniz eğlenceli bir çalışmadır.

Body Pump vücut direncinizi arttırır çünkü antrenmanlar boyunca bütün kaslarınız çalışır. Sık uygulanan tekrar ve ağırlıklarla beraber kaslarınız güç kazanır ve günden güne kuvvetlenir. Böylece sağlıklı bir görünüme sahip olursunuz ve hasta olma olasılığınız otomatik olarak azalır.

Body Pump egzersizleri boyunca yağ yakmanız kaçınılmazdır. Bütün vücudunuz çalıştığı için istediğiniz sonuçlara çok kısa sürede ulaşırsınız. Kas yapınız dengeli bir şekilde güçlenir. Egzersizler boyunca kaslarına kan pompalanır ve kan pompalanma esnasında oksijen taşınır. Böylece kaslarınız ihtiyacı olan besinleri kısa sürede tamamlamış olur.

Güç kazanacağınız, kaslarınızı çalıştıracağınız aktif, eğlenceli ve bol motivasyonlu Body Pump egzersizlerini kaçırmayın!

DERS DETAYLARI

SEVİYE
50%
KOLAY ORTA ZOR

45 Dakika

Spining Sınıfı

DERSE KATIL

Diğer Dersler