Vücut Analizi

Yağ, su ve kas kütlenizin oranlarına bakılarak ve bu oranların segmental dağılımları baz alınarak yapılan vücut analizi siz değerli üyelerimize doğru bir fitness programı sunabilmek için ve hedeflerinize en kısa yoldan ulaşabilmeniz için, kişiye özel sunduğumuz bir hizmetimizdir.

Postürel Analiz

Postür, bedende yer alan her bölgenin vücudun bütününe göre oranlandığında en sağlıklı ve en doğru şekilde yerleştirilmesini ifade eder.
Postür bozukluk durumlarında kişi ideal vücut pozisyonlarını gerçekleştirmekte büyük sıkıntılar yaşar ve bu durumda kişinin bel, sırt, boyun vb. bölgelerde ağrılar hissetmesine neden olur.

Bunun yanı sıra bilinçsiz yapılan spor antrenmanlarında en sık rastlanan sakatlanmalar yanlış yönlendirmeler sonucunda vücudun postürel yapısı doğru değerlendirilmediği için karşımıza çıkar.
Bu nedenle Gymlife’ın bilinçli bir spor için sizlere sunduğu, alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleşen tavsiyeler ve yönlendirmelerle yapılan Gymlife analiz testleri ile postürünüzde oluşmuş olabilecek rahatsızlıkların tespitini yaptırabilir ve eğer varsa rahatsızlığınızın ilerlememesi için doğru bir biçimde yönlendirilebilirsiniz.

Ayrıca, Postürel rahatsızlıklarınızdan fiziksel egzersizler ve spor aracılığıyla kurtulabilirsiniz. Sporun en bilinçli halini size sunarak her daim fit kalmanızı sağlayan, sağlıklı bir bedene kavuşmanızda en büyük destekçiniz olan Gymlife’a katılın, en kısa zamanda postürel rahatsızlıklarınızdan arının.